“Afili Aşk” 26. Bölüm: Ayşe’nin Gözleri, Kerem’in Üzerinde

 “Afili Aşk” 26. Bölüm: Ayşe’nin Gözleri, Kerem’in Üzerinde

[highlight]Çağlar Ertuğrul ile Burcu Özberk’in başrollerde olduğu Afili Aşk, 26. bölümüyle ekranda bu akşam. Yeni bölümde Ayşe’nin gözü Kerem’in üzerinde. Sürpriz bekârlığa veda partisiyse, işleri iyice karıştırıyor.[/highlight]

Kerem ile Ayşe, bir kez daha aşklarının önünde kimsenin duramayacağını ispatlamıştır. İki âşık, Yelda’ya büyük bir ders verir.

Muhsin’in geçmişte yaptıklarıysa bir gölge gibi onları takip eder. Kerem, bu stresle baş etmeye çalışır. Ayşe ise aşkının yaşadığı stresin işle ilgili olduğunu düşünüp hem Kerem hem de şirketteki çalışanlar için motivasyon günü düzenler.

Şirkete gelen eğitim koçu güven üzerine testler yapar ve Kerem, bu testlerde sınıfta kalır. Kerem Ayşe’nin radarına takılmıştır bir kere, artık gözü onun üzerindedir. Bir arkadaş ziyaretiyle gündeme gelen bekârlığa veda partisiyse, işleri iyice karıştırır.

Senaryosu Barış Erdoğan, İlker Arslan, Kübra Sülün ve Okşan Tavaslıoğlu’na ait ARC Film imzalı dizide Çağlar Ertuğrul, Burcu Özberk, Altan Erkekli, Benian Dönmez, Neşe Baykent, Taner Rumeli, Serkay Tütüncü, Asena Tuğal, Uğur Uzunel, Zeynep Tuğçe Bayat, Yılmaz Kunt, Ozan Dağgez, Güzide Arslan, Beril Pozam, Umutcan Ütebay, Vural Ceylan, Banu İnan ve Hira Su Yıldız başlıca rolleri üstleniyor.

Serdar Gözelekli’nin yönettiği Afili Aşk, yeni bölümüyle bu akşam ekranda…

Benzer İçerikler