Ekrana Dönenlerde Bugün: “Erkenci Kuş” ve “İkizler Memo-Can”

 Ekrana Dönenlerde Bugün: “Erkenci Kuş” ve “İkizler Memo-Can”
[highlight]Sezona verilen 3 haftalık aradan dönenlerde bugün sıra, Erkenci Kuş ve İkizler Memo-Can‘da. Bakalım yeni bölümlerde izleyiciyi ne bekliyor?[/highlight]

Erkenci Kuş ile başlayalım:

Hüma’nın Can’ın annesi olduğunu öğrenen Sanem şoka girer ve annesiyle kötü bir şekilde tanıştıklarını Can’a açıklamaya çalışır.

Yıllar sonra annesini bir anda karşısında gören Can ise allak bullak olmuştur, mümkün olduğunca Hüma’dan uzak durmaya çalışır ve dağ evinde kalmaya başlar.

Emre de annesinin dönüşüne çok şaşırmıştır, Can’a bu konuda destek olur.

Can, bir yandan hayatta tek sevdiği ve güvendiği kadına bir an önce evlinme teklif etmek için hazırlıklara başlar.

Tüm olanlardan habersiz Sanem ise, Can’a yalan söylediği için vicdanıyla hesaplaşmakta ve ona gerçekleri söylemek için fırsat kollamaktadır…

Çağrı Bayrak’ın yönettiği Gold Film imzalı Erkenci Kuş‘ta başlıca rolleri Demet Özdemir, Can Yaman, Özlem Tokaslan, Cihan Ercan, Öznur Serçeler, Berat Yenilmez, Birand Tunca, Sevcan Yaşar, Ali Yağcı, Tuğçe Kumral, Anıl Çelik ve Sibel Şişman üstleniyor.

Erkenci Kuş, 27. bölümüyle bu akşam ekranda…

İkizler Memo-Can’da haraketli anlar

Erkenci Kuş‘tan İkizler Memo-Can‘a geçiyoruz. Dizinin bu akşam ekrana gelecek 11. bölümünün konusu kısaca şöyle:

Osman, bir AVM’de Noel Baba kılığına girip çocuklara oyuncak dağıtma işine girer. Suat ve Fuat da aynı AVM’de Noel Baba olarak işe girmiştir.

Mahmut’un kahvesine filmciler gelir. Yönetmen, Yaren’i de filmde oynatmak ister. O esnada kahvenin önünden geçen Osman, çekilen sahneyi gerçek zannederek müdahale eder.

Memo, okuldaki futbol turnuvasına katılır, Can da Memo’nun yerine matematik sınavına girer ama işler, hiç de iki kafadarın planladıkları gibi gitmeyecektir.

Memo, mahallede bir gazete çıkarmaya karar verir. Bütün arkadaşları da ona yardımcı olacaktır.

Onur’un doğum gününde herkes malikanede toplanır ancak dışarda davetsiz bir misafir vardır…

Senaryosunu Ahmet Yurdakul’un kaleme aldığı Erler Film imzalı İkizler Memo-Can‘da başlıca rolleri Nehir Erdoğan, Özgürcan Çevik, Emir Berke Zincidi, Tuğba Çınar, Reyhan Sadıkoğlu, Burak Hakkı, Nihan Okutucu, Mazlum Kiper ve Buket Dereoğlu paylaşıyor…

Benzer İçerikler