“Erkenci Kuş” 41. Bölüm: Kader Ağlarını Örüyor

 “Erkenci Kuş” 41. Bölüm: Kader Ağlarını Örüyor
[highlight]Demet Özdemir ile Can Yaman’ın başrolleri paylaştığı Erkenci Kuş, bu akşam 41. bölümüyle izleyici karşısında olacak. Yeni bölümde Sanem-Can çifti için kader ağlarını örüyor…[/highlight]

Can, teknem bozuldu bahanesiyle geri döner. Sanem’e senin için döndüm diyemez. Sanem, teknesi yüzünden dönmesine bozulur fakat neden benim için dönmedin de diyemez. Gururlarından birbirlerine dertlerini anlatamazlar ama kader ağlarını örmüştür bir kere. Fikr-i Harika ekibi de kaderin işini hızlandırmaya devam eder…

Sanem, bir dernek tarafından yılın yazarı seçildiğinde Yiğit, bunu Sanem’le baş başa kalmak için bir fırsata dönüştürmek ister.

Aziz, ekibin de yardımıyla Yiğit’i devreden çıkarıp Can ve Sanem’in bir arada olacağı, Can’ın onun fotoğraf çekimini yapacağı bir ortam yaratır.

Can, Yiğit’in kitabı yaktığından emindir ve onun foyasını ortaya çıkarmak ustaca bir plan yapar…

Erkenci Kuş‘un 41. bölümünde olaylar böyle şekilleniyor…

Gold Film imzalı dizide Demet Özdemir, Can Yaman, Özlem Tokaslan, Cihan Ercan, Öznur Serçeler, Berat Yenilmez, Birand Tunca, İpek Tenolcay, Utku Ateş, Tuğçe Kumral, Anıl Çelik, Başak Gümülcinelioğlu, Sevinç Erbulak, Ahmet Somers ve kadroya bu bölümde Bulut Cevher rolüyle katılan Ahmet Olgun Sünear başlıca rolleri üstleniyor. Senaryosu Aslı Zengin ve Banu Zengin Tak’a ait dizinin yönetmeniyse Çağrı Bayrak.

Erkenci Kuş, yeni bölümüyle bu akşam ekranda…

Benzer İçerikler