‘War of the Worlds’ 2. Sezonuyla Geri Dönüyor

   ‘War of the Worlds’ 2. Sezonuyla Geri Dönüyor

  H.G. Wells’in zamansız eserinden esinlenen War of the Worlds, merakla beklenen ikinci sezonuyla FX ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Dizinin ikinci sezonu, 3 Haziran Perşembe günü saat 21.30’da yayına giriyor.

  BAFTA ödüllü Howard Overman tarafından yazılan dizi, ilk sezonuyla ilgi çekmişti. Dizi, heyecanla beklenen ikinci sezonuyla ekranlara geri dönüyor. War of the Worlds, ünlü bilim kurgu yazarı H.G. Wells’in aynı adlı klasik romanından modern dünyaya uyarlanıyor. Dizi, insan türünü yeryüzünden silmeye çalışan bir uzaylı saldırısının ardından yaşananları konu alıyor.

  Dizinin ikinci sezonu, istila sonrası hayatta kalmayı başaran bir grup insanın gezegeni geri alabilmek için verdiği zorlu mücadeleyi anlatıyor.

  Dizinin ikinci sezon kadrosunda EMMY ve Tony adaylıkları da bulunan Altın Küre ödüllü Gabriel Byrne ve Daisy Edgar Jones yer alıyor. Onlara Lea Drucker, Natasha Little, Stephane Caillard, Adel Bencherif, Ty Tennant, Stephen Campbell Moore, Bayo Gbadamosi, Aaron Heffernan ve Emilie de Preissac eşlik ediyor.

  FX kanalı; D-Smart, Tivibu, KabloTV, TV+ ve Vodafone TV platformlarından izlenebiliyor.

  Benzer İçerikler